OFERTA/CENA

 

 

MASAŻE

 

NOWOŚĆ W OFERCIE -MASAŻ TANTRA

 

MASAŻ TANTRA- jest to maksymalnie długa gra wstępna , podczas której masażystka będzie masować każdy zakamarek Twojego ciała, centymetr po centymerze. Głaskaniem, muskaniem, delikatnym uciskaniem. Magia kombinacji  tego dotyku sprawi , że nie będziesz mógł zapanować nad swoim ciałem na bardzo długi czas, a wysoki poziom podniecenia będzie utrzymywac się od poczatku aż do samego końca trwania sesji. Jezlei nie wierzysz, poostaje Ci tego doświadczyć i sam ocenisz czy było warto.

 

Naszą specjalnością jest Nuru Masaż, ale w swojej ofercie posiadamy również całą gamę innych masaży, które są równie erotyczne jak Nuru.

MASAŻ LINGAM- masaż całego ciała połączony masaż polegający na pobudzeniu stref erogennych poprzez masowanie, ugniatanie i uciskanie miejsc intymnych. W masażu tym, możliwy jest również masaż prostaty jaki depilacja miejsc intymnych.

MASAŻ NA 4 RĘCE -masaż nagim ciałem wykonywany przez dwie śliczne,młode masażystki jednocześnie.  Zakończony francuskim spełnieniem...

MASAŻ LOMI LOMI- masaż całego ciała oraz głowy  wykonywany przedramieniem . Masaż wykonywany jest do pełnej satysfakcji...

MASAŻ TAO TAO -  polega na delikatnym, zmysłowym  masowaniu i ugniataniu całego ciała wraz z miejscami intymnymi, aż do pełnej satysfakcji.

MASAŻ DLA PAR- zapraszamy na wspaniały masaż dla par. Dowolny masaż z naszej oferty wykonywany dla Obojga. Rozkosz  gwarantowana.

 

NOWOŚĆ

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i najbardziej wyrafinowanym gustom naszych klientów prezentujemy nowe propozycje masaży.

Tylko u nas! - masaz cygarem (moxa). Bardzo sensualny i erotyczny rytuał przeznaczony dla Panów. To terapia ciepłem tlącego sie aromatycznego cygara. Męski zapach cygar,nastrojowa muzyka, spokoj i dyskrecja sprawia,ze w zestresowane ciało i umysł znów powróci energia.
Czas trwania 30min-100zl

Masaż świecą- to rytuał głębokiego relaksu działajacego na wszystkie zmysły. Wykonywany przy użyciu ciepłego olejku ze stopionej aromatycznej świecy. Daj sie wiec ponieść chwili i poczuj te rozkosz na własnym ciele.


Masaż świecą całościowy- czas trwania 60min- 190zl


Masaż świecą częściowy - czas trwania 30min- 100zl

Pakiet Gentlemen I - czas trwania 90min/ 360zl
Nuru+masaz świeca

Pakiet Gentlemen II- czas trwania 90min/ 310zl
Nuru+ masaz cygarem

Pakiet Gentlemen III- czas trwania 90min/ 340zl
Masaz cygarem+ masaz świeca

W zakres powyższych pakietów wchodzi rownież zakonczenie erotyczne.

Pakiet Exclusive dla Dwojga -czas trwania 90min/ 450zl
Nuru+ moxa+ masaz świeca

  

NURU- pochodzi z japońskiego i oznacza "śliski".

Podczasz masażu używany jest specjalny żel, który wykonany jest z wodorostów. Jest on niezwykle śliski i gładki  Wyobraź więc sobie , jak przy pomocy tego żelu Nasza Masażystka pociera swoje gorące, nagie ciało o Ciebie